NRB

ČEB a ČMZRB se domluvily na prodloužení spolupráce

shutterstock_1654237027
Česká exportní banka
20.12.2016

Zástupci České exportní banky (ČEB) a Českomoravské záruční a rozvojové banky (ČMZRB) se dohodli na prodloužení a aktualizaci společné smlouvy o obchodní spolupráci. ČMZRB tak bude moci i nadále nabízet svým klientům produkty z portfolia ČEB. ČEB a ČMRZB spolupracují od září 2014.

„Jsme rádi, že jsme se s ČMZRB shodli na optimalizaci parametrů více než dvouleté spolupráce. Neustále se snažíme zlepšovat procesy tak, aby byla kooperace pro obě strany co nejpřínosnější,“ uvádí generální ředitel ČEB Karel Bureš. „Očekávám, že díky změnám budeme moci podpořit ještě více zajímavých a smysluplných projektů,“ dodává Bureš.

„Portfolio produktů České exportní banky je opravdu široké. Jsem proto moc rád, že díky zefektivnění naší vzájemné spolupráce budeme schopni uspokojit mnohem více klientů,“ sdělil Jiří Jirásek, generální ředitel a předseda představenstva ČMZRB.

Sdílejte tento článek

Twitter
Facebook
Linkedin

Podobné články

autumn-idyll-g83d420975_1280

AMSP ČR: Průlom v podpoře malých firem v obcích

Jeden z důležitých cílů Roku venkova 2017, který koordinuje Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR), je splněn. Ministerstvo zemědělství ve spolupráci s Českomoravskou záruční a rozvojovou bankou (ČMZRB)...