NRB

ČEB a ČMZRB se domluvily na prodloužení spolupráce

shutterstock_1654237027
Česká exportní banka
20.12.2016

Zástupci České exportní banky (ČEB) a Českomoravské záruční a rozvojové banky (ČMZRB) se dohodli na prodloužení a aktualizaci společné smlouvy o obchodní spolupráci. ČMZRB tak bude moci i nadále nabízet svým klientům produkty z portfolia ČEB. ČEB a ČMRZB spolupracují od září 2014.

„Jsme rádi, že jsme se s ČMZRB shodli na optimalizaci parametrů více než dvouleté spolupráce. Neustále se snažíme zlepšovat procesy tak, aby byla kooperace pro obě strany co nejpřínosnější,“ uvádí generální ředitel ČEB Karel Bureš. „Očekávám, že díky změnám budeme moci podpořit ještě více zajímavých a smysluplných projektů,“ dodává Bureš.

„Portfolio produktů České exportní banky je opravdu široké. Jsem proto moc rád, že díky zefektivnění naší vzájemné spolupráce budeme schopni uspokojit mnohem více klientů,“ sdělil Jiří Jirásek, generální ředitel a předseda představenstva ČMZRB.

Sdílejte tento článek

Twitter
Facebook
Linkedin

Podobné články

shutterstock_130099715

ČMZRB navázala spolupráci s PGRLF

Českomoravská záruční a rozvojová banka (ČMZRB) uzavřela spolupráci s Podpůrným a garančním rolnickým a lesnickým fondem (PGRLF). Jejím předmětem je využít synergie a společnými silami tak přispět k efektivnější podpoře podnikatelů na...