NRB

Přijďte zjistit, jak financovat své podnikání

peníze a eura
financování podnikání podnikatelské možnosti
23.10.2019

Ve spolupráci s Pardubickým podnikatelským inkubátorem (P-PINK) a Ministerstvem pro místní rozvoj bychom vás rádi pozvali na akci „JAK FINANCOVAT PODNIKÁNÍ nejen z evropských fondů“, která se uskuteční ve středu 6. listopadu 2019 od 10 do 13 hodin v Kongresovém centru v Pardubicích. 

Během tří hodin získáte přehled o tom, kde získat finance pro svůj projekt. Dozvíte se cenné informace o možnostech využití podpory formou finančních nástrojů (tj. záruk a zvýhodněných úvěrů), podnikatelských půjček a investic, dotacích pro podnikatele, ale také informace z oblasti poradenství v podnikání.

Kromě zástupců naší banky, kteří vás budou informovat o záručních a úvěrových programech ČMZRB, jako jsou Expanze, Úspory energie či Záruka 2015 až 2023 apod., se akce zúčastní dalších 26 zástupců subjektů ziskového a neziskového sektoru, například Agentura pro podnikání a inovace, Technologická agentura České republiky, CzechInvest, CzechTrade, Moneta Money Bank, ČSOB, Raiffeisenbank, Komerční banka, Eurocentrum, Europe Direct, Enterprise Europe Network, Ministerstvo práce a sociálních věcí, Lighthouse Ventures, MAS – místní akční skupiny, Regionální rozvojová agentura Pardubického kraje, spolek Podnikavé ženy z Pardubického kraje a další.

Pozvánku, registrační formulář a bližší informace o akci naleznete zde.

Sdílejte tento článek

Twitter
Facebook
Linkedin

Podobné články

Bread,Bakery,,Factory,With,Fresh,Food

Ohlédnutí za potravinářským veletrhem

Ve středu 28. února 2018 Česká exportní banka ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství ČR uspořádala v rámci Mezinárodního potravinářského veletrhu SALIMA 2018 v Brně seminář zaměřený na podporu podnikání a exportu. Podnikatelům své...