NRB

Veletrh dotačních příležitostí tentokrát v Ústí nad Labem

shutterstock_250016209
dotační příležitosti podpora podnikání
10.04.2018

Společně s CzechInvestem zveme všechny podnikatele na Veletrh dotačních příležitostí se zaměřením zejména na podnikání a průmysl, který proběhne ve čtvrtek 3. května 2018 ve Středočeské vědecké knihovně v Ústí nad Labem.

V jeden čas, na jednom místě máte příležitost konzultovat své záměry či jen načerpat informace o dotačních titulech z nejžádanějších operačních programů a jiných zdrojů dotací v České republice. Zástupci organizací, kteří administrují příslušné dotační tituly, tj. včetně naší banky, na Vás budou připraveni u jednotlivých konzultačních stolků.

Díky partnerům Czechinvestu můžete mj. konzultovat OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (API), OP Zaměstnanost (MPSV), MPSV – Dětské skupiny, Mikrojesle, programy Ústeckého kraje, nástroje Aktivní politiky zaměstnanosti (ÚP), programy ČMZRB, programy agentur CzechInvest, CzechTrade, TA ČR, programy Českomoravské záruční a rozvojové banky, projekty TC AV ČR a SFŽP, Inovačního centra ÚK, Fondu dalšího vzdělávání atd.

Zkrátka – zastavte se u specialisty naší banky a konzultujte s ním vaše projekty. Bližší informace o veletrhu v Ústí nad Labem najdete zde.

Sdílejte tento článek

Twitter
Facebook
Linkedin

Podobné články

spolupráce 696×576

Dny Centra evropského investičního poradenství

V lednu 2016 podepsala ČMZRB s Evropskou investiční bankou (EIB) Memorandum o porozumění, jehož náplní je spolupráce v rámci Centra evropského investičního poradenství – European Investment Advisory Hub (EIAH). Úkolem této iniciativy je...

peníze a eura

Přijďte zjistit, jak financovat své podnikání

Ve spolupráci s Pardubickým podnikatelským inkubátorem (P-PINK) a Ministerstvem pro místní rozvoj bychom vás rádi pozvali na akci „JAK FINANCOVAT PODNIKÁNÍ nejen z evropských fondů“, která se uskuteční ve středu 6. listopadu 2019...