NRB

Expanze: program šitý na míru i pro firmy z oblasti cestovního ruchu

Chateau,Above,The,River,Elbe,In,D??ín,,Czech,Republic
podpora cestovního ruchu podpora podnikatelů rozvoj podnikání
13.08.2018

Cestovní ruch je specifickou podnikatelskou oblastí, která se ne vždy snadno vypořádává se sezónností. Získat finance na rozvoj činnosti může být pro řadu podnikatelů složité, a proto jim svou pomoct přináší Českomoravská záruční a rozvojová banka.

Pavel Svoboda, ředitel Vranovské pláže, je jedním z podnikatelů, jemuž právě tato státní banka, která se již více než 25 let zaměřuje na podporu malých a středních podniků v ČR, pomohla a nadále pomáhá rozvinout jeho vlastní byznys. Spolupráce mezi ČMZRB a Vranovskou pláží započala v roce 2011, kdy společnost provozující jeden z nejoblíbenějších kempů v ČR získala investiční úvěr na pořízení mobilheimů a vybudování související infrastruktury. V dalších letech čerpala záruky v úvěrům, které jí umožnily nakoupit další moderní bungalovy a přispět k rozvoji areálu a jeho infrastruktury.

Aktuálně firma plánuje využít na svůj další rozvoj program EXPANZE. „Za pomoci Expanze chceme rozšířit ubytovací kapacity, zázemí a sportovní aktivity. Tedy navázat na to, co jsme už začali,“ přibližuje své plány Pavel Svoboda a pochvaluje si na ní především to, že část financování na svůj podnikatelský projekt získá bez úroku včetně dalších výhodných podmínek.

Celý příběh pana Svobody si můžeme přečíst zde.

Sdílejte tento článek

Twitter
Facebook
Linkedin

Podobné články