NRB

Jiří Jirásek zvolen do představenstva AMSP

EA7A4451
představenstvo
26.02.2016

Ing. Jiří Jirásek, předseda představenstva Českomoravské záruční a rozvojové banky, a. s., byl dne 25. 2. 2016 zvolen za člena představenstva Asociace malých a středních podnikatelů a živnostníků České republiky (AMSP).

ČMZRB dlouhodobě v různých formách spolupracuje s AMSP, významným sdružením, které zastupuje vůči státní exekutivě zájmy přibližně 260 000 podnikatelských subjektů. Podpora malého a středního podnikání je dlouhodobě nejvýznamnější oblastí činnosti ČMZRB. Členství zástupce banky v představenstvu AMSP představuje velmi efektivní platformu pro získávání informací o aktuálních potřebách podnikatelů, o jejich reakci na aktivity, které banka z pověření státu realizuje a pro seznamování podnikatelů s nabídkou dostupných podpor pro rozvoj jejich činnosti.

Ing. Jiří Jirásek bude ve své činnosti navazovat na dlouholeté působení předchozího generálního ředitele Ing. Ladislava Macky v představenstvu  AMSP.

Sdílejte tento článek

Twitter
Facebook
Linkedin

Podobné články

EA7A4451

Nový předseda představenstva ČMZRB

Novým předsedou představenstva Českomoravské záruční a rozvojové banky, a. s., bude od 1. ledna 2016 ing. Jiří Jirásek. Dozorčí rada banky jednomyslně rozhodla o novém předsedovi představenstva na zasedání dne...