NRB

Setkejte se s námi na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně

Automobile,Production
Mezinárodní strojírenský veletrh
12.09.2019

Rádi bychom vás pozvali na Mezinárodní strojírenský veletrh 2019, který je pro letošní rok veletrhem technologií a inovací pro průmysl budoucnosti.  Potkejte se s námi na brněnském výstavišti, v pavilonu Z na stánku České národní expozice The Country For The Future. Kdy? 7. – 11. 10. 2019.

Podnikatelé a firmy mají nyní jedinečnou příležitost získat na jednom místě, pod jednou střechou, přístup ke službám třinácti státních institucí, které jim mohou pomoci posunout jejich podnikání. Co se týče rozsahu se tak stane poprvé v historii našeho státu, a to pod značkou „Czech Republic: The Country For The Future“, která má za cíl ukázat Českou republiku jako inovačního lídra s vyspělým průmyslem, který tuzemským firmám a podnikatelům nabízí koordinovanou pomoc. Kromě zástupců naší banky je možné se na veletrhu setkat s pracovníky Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva zahraničních věcí, Ministerstva obrany, Agentury pro podnikání a inovace, CzechInvest, CzechTrade, České exportní banky, České rozvojové agentury, Exportní garanční a pojišťovací společnosti, Technologické agentury ČR, Úřadu průmyslového vlastnictví a Strojírenského zkušebního ústavu.

Konzultace profesionálů jednotlivých státních institucí doplní doprovodný program expozice s celou řadou specializovaných seminářů.

Bližší informace o Mezinárodním strojírenském veletrhu najdete zde.

Sdílejte tento článek

Twitter
Facebook
Linkedin

Podobné články