NRB

Veletrh dotačních příležitostí tentokrát v Jihlavě a Pardubicích

shutterstock_250016209
veletrh
06.03.2018

Společně s CzechInvestem zveme všechny podnikatele na Veletrhy dotačních příležitostí se zaměřením zejména na podnikání a průmysl, které proběhnou v pondělí 12. března 2018 v Jihlavě (budova Krajského úřadu Kraje Vysočina, v čase od 9:00 do 14:00) a ve čtvrtek 12. dubna 2018 v Pardubicích (sál Jana Kašpara, Krajský úřad Pardubického kraje, v čase od 9:00 do 15:00).

V jeden čas, na jednom místě máte příležitost konzultovat své záměry či jen načerpat informace o dotačních titulech z nejžádanějších operačních programů a jiných zdrojů dotací v České republice. Zástupci organizací, kteří administrují příslušné dotační tituly, tj. včetně naší banky, na Vás budou připraveni u jednotlivých konzultačních stolků.

Díky partnerům Czechinvestu můžete mj. konzultovat OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, Integrovaný regionální operační program, OP Zaměstnanost, OP Životní prostředí, Program rozvoje venkova, nástroje Aktivní politiky zaměstnanosti, národní dotace MPO, programy agentur CzechInvest, CzechTrade, TA ČR, ČMZRB apod.

Zkrátka – zastavte se u specialisty naší banky a konzultujte s ním vaše projekty. V Jihlavě vám bude k dispozici ředitel brněnské pobočky Aleš Trnka a v Pardubicích ředitel hradecké pobočky Zdeněk Mareš. Účast je zdarma a bez registrace. Bližší informace o veletrhu v Jihlavě najdete zde.

Sdílejte tento článek

Twitter
Facebook
Linkedin

Podobné články

shutterstock_1793766322

Veletrh podpory podnikání a inovací

Zveme Váš na Veletrh podpory podnikání a inovací pro firmy v Libereckém kraji. V jeden okamžik a na jednom místě budete mít možnost konzultovat své projektové záměry či získat potřebné...