NRB

Zveme Vás na náš seminář k finančním nástrojům!

trainer-ge05dc9991_1280
finanční nástroje seminář
03.11.2017

Ve středu 15. listopadu v čase od 11:00 do 11:50 proběhne ve Slovanském domě v Praze seminář na téma Finanční nástroje a jejich budoucnost. Seminář je součástí Týdne podnikání, který je součástí největší celosvětové události na podporu podnikání Global Enterpreneurship Week a v České republice běží již po páté.

Finanční nástroje představují dlouhodobě udržitelnou a stabilní formu podpory pro malé a střední podnikatele, která nenarušuje tržní prostředí. Oproti dotacím se poskytnuté prostředky jednorázově nespotřebují a po navrácení do systému mohou být opakovaně využity. Jaké mají uplatnění pro malé a střední podnikatele a v oblasti výzkumu, vývoje a inovací? Pro jaká další odvětví jsou významné? Jaký vliv mají na růst české ekonomiky? Jakou roli sehrají v budoucnu, kdy se očekává postupné vysychání dotací? A jak se na jejich význam dívají sami podnikatelé?

Tomu a dalšímu se bude věnovat seminář Finanční nástroje a jejich buducnost, na kterém vystoupí:

Jiří Jirásek, předseda představenstva a generální ředitel ČMZRB
Petr Očko, předseda TA ČR
Karel Havlíček, předseda AMSP
Stanislav Němeček, majitel společnosti Raptech

Vstup na seminář je zdarma, zaregistrovat se můžete zde.

Pozvánku na akci pak naleznete zde.

Seminář Finanční nástroje a jejich budoucnost, který pořádá Českomoravská záruční a rozvojová banka, je součástí Týdne podnikání. Ten běží od 13. do 19. listopadu 2017. Jde o největší celosvětovou událost na podporu podnikání, jež je součástí Global Entrepreneurship Week, kterou podporuje řada významných osobností jako Barack Obama, princ Charles nebo sir Richard Branson. V roce 2016 se do ní zapojilo více než 8 000 000 účastníků ve 160 zemích světa. Hostitelskou organizací je pro Českou republiku European Leadership & Academic Institute (ELAI). Více informací o události Týden podnikání naleznete zde.

Sdílejte tento článek

Twitter
Facebook
Linkedin

Podobné články