NRB

Navštivte nás na Mezinárodním strojírenském veletrhu, i letos budeme jeho součástí

Úvěry střední firmy UB
Mezinárodní strojírenský veletrh seminář
22.09.2022

Chystáte se na Mezinárodní strojírenský veletrh, který proběhne od 4. do 7. října 2022 na brněnském výstavišti? Pak Vás srdečně zveme k návštěvě našeho stánku Česká národní expozice, který najdete v pavilonu P (č. 10, 11). Po celou dobu zde budou k dispozici zástupci naší banky, kteří s vámi rádi zkonzultují vaše podnikatelské záměry a pobaví se o možnostech financování.

Zástupci naší banky se budou účastnit i několika doprovodných akcí. V úterý 4. října 2022 v čase 12:50 – 14:20 proběhne seminář „Úspory energií v podnicích“, kde společně s kolegy z Agentury pro Podnikání a Inovace a Ministerstva průmyslu a obchodu představí finanční podporu z OP TAK formou dotací a finančních nástrojů.  Seminář proběhne na stánku České národní expozice.

Další seminář, kterého se budeme účastnit, proběhne ve středu 5. října 2022 v čase 13:40 – 14:20. Ten bude zaměřený na téma „Kde končí výzkum a začínají aplikace“ a kromě zástupce naší banky na něm vystoupí i kolegové z Technologické agentury a České spořitelny. Bližší informace o tomto semináři včetně registrace na něj najdete na stránkách TA ČR.

 

 

Sdílejte tento článek

Twitter
Facebook
Linkedin

Podobné články

Bread,Bakery,,Factory,With,Fresh,Food

Ohlédnutí za potravinářským veletrhem

Ve středu 28. února 2018 Česká exportní banka ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství ČR uspořádala v rámci Mezinárodního potravinářského veletrhu SALIMA 2018 v Brně seminář zaměřený na podporu podnikání a exportu. Podnikatelům své...