NRB

Evropský obchodní summit

microphone-g9241bad8f_1280
Evropský obchodní summit
08.06.2016

Předseda představenstva a generální ředitel ČMZRB Ing. Jiří Jirásek se zúčastnil dne 1. června 2016 v Bruselu 16. ročníku Evropského obchodního summitu (European Business Summit) s podtitulem: „Společně pro lepší budoucnost“, pořádaným Evropskou investiční bankou. Na summitu rovněž vystoupili vrcholní představitelé Evropské rady, Komise a Parlamentu Donald Tusk, J.-C. Juncker a M. Schulz.

Prezentace, se kterou vystoupil Jiří Jirásek, byla zaměřená na praktické využití Evropského fondu pro strategické investice (EFSI). Příkladem využití EFSI ze strany ČMZRB je spolupráce s Evropským investičním fondem v rámci programu COSME, jež formou protizáruky rozšiřuje účinnost národního programu ZÁRUKA 2015 až 2023. A právě aktuální stav realizace COSME ze strany ČMZRB a popis konkrétních příkladů podpořených projektů, byly hlavním tématem prezentace generálního ředitele.

Více informací na http://www.ebsummit.eu/


52152efe45.jpg logo-eif.jpg

Program ZÁRUKA 2015-2023 těží z podpory Evropské unie poskytnuté prostřednictvím záručního nástroje vzniklého na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 1287/2013, kterým se zavádí Program pro konkurenceschopnost podniků a malých a středních podniků (COSME) (2014-2020).

Sdílejte tento článek

Twitter
Facebook
Linkedin

Podobné články

Novinky peníze UB

Projekt Czech Local Visibility Events

Centrum pro regionální rozvoj ČR vydalo mimořádné číslo svého newsletteru, ve kterém se zaměřilo na projekt Czech Local Visibility Events české sítě Enterprise Europe Network. Do tohoto projektu je zapojena i...