NRB

Navštivte nás na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně!

Strojírenství 296×576
Mezinárodní strojírenský veletrh pozvánka
24.09.2018

Ve dnech 1. – 5. října 2018 proběhne v Brně v areálu výstaviště (Výstaviště 405/1, Brno) Mezinárodní strojírenský veletrh. Již podruhé v řadě se v roli vystavovatele představí i Českomoravská záruční a rozvojová banka. Budeme rádi, když přijmete naše pozvání a zastavíte se na našem stánku. Ten máme společný s Českou exportní bankou a Technologickou agenturou ČR a najdete ho uprostřed pavilonu Z (č. 107).

Rádi bychom Vás také pozvali na seminář „Sdílená podpora podnikání„, který spolupořádáme s Týmem Česko (tj. ČEB, EGAP, CzechTrade, CzechInvest a TA ČR) v úterý 2. října 2018 od 14:00 v pavilonu P (sál P3). Dozvíte se na něm řadu zajímavých a praktických informací k podpoře podnikatelského sektoru v ČR.

Program:

14:00 – 14:25 Představení Týmu Česko a jeho jednotlivých institucí

14:25 – 15:00 Projektový cyklus podnikatele
Na modelovém podnikatelském příběhu zástupci jednotlivých institucí Týmu Česko představí, jakým způsobem mohou jednotlivé instituce podnikateli pomoci v různých fázích jeho vývoje. To znamená například, kde může získat pomoc v počátečních fázích svého rozvoje, na koho se obrátit, když mu váznou prostředky v zásobách nebo když potřebuje rozšířit výrobu, expandovat na zahraniční trhy nebo když hledá investora apod.

15:00 – 15:20 Best Practices
Společnosti Beznoska a GE Aviation představí své podnikatelské příběhy a přednesou v jakých fázích jejich rozvoje a jakým způsobem jim které instituce pomohly.

od 15:20 Networking
Možnost osobního setkání s obchodními zástupci institucí Týmu Česku a konzultace Vašich konkrétních podnikatelských potřeb.

Zaregistrovat se na seminář můžete zde.

 

Srdečně jste také zváni na neformální setkání u číše vína, a to v úterý 2. října 2018 od 12:00 rovněž v pavilu Z mezi naším stánkem a stánkem MPO (uprostřed pavilonu Z). Setkání je určeno podnikatelům a bude se ho účastnit i ministryně průmyslu a obchodu Marta Nováková.

V neposlední řadě naše banka také vystoupí na semináři „Úvěrová podpora podnikatelů z rozpočtu EU„, který pořádá Zastoupení Evropské komise v ČR, a to v úterý 2. října 2018 od 10:30 do 12:00. Podrobnosti o tomto semináři najdete zde, včetně prolinku na registraci.

 

Sdílejte tento článek

Twitter
Facebook
Linkedin

Podobné články

Bread,Bakery,,Factory,With,Fresh,Food

Ohlédnutí za potravinářským veletrhem

Ve středu 28. února 2018 Česká exportní banka ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství ČR uspořádala v rámci Mezinárodního potravinářského veletrhu SALIMA 2018 v Brně seminář zaměřený na podporu podnikání a exportu. Podnikatelům své...