NRB

Navštivte nás na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně!

Strojírenství 296×576
Mezinárodní strojírenský veletrh pozvánka
24.09.2018

Ve dnech 1. – 5. října 2018 proběhne v Brně v areálu výstaviště (Výstaviště 405/1, Brno) Mezinárodní strojírenský veletrh. Již podruhé v řadě se v roli vystavovatele představí i Českomoravská záruční a rozvojová banka. Budeme rádi, když přijmete naše pozvání a zastavíte se na našem stánku. Ten máme společný s Českou exportní bankou a Technologickou agenturou ČR a najdete ho uprostřed pavilonu Z (č. 107).

Rádi bychom Vás také pozvali na seminář „Sdílená podpora podnikání„, který spolupořádáme s Týmem Česko (tj. ČEB, EGAP, CzechTrade, CzechInvest a TA ČR) v úterý 2. října 2018 od 14:00 v pavilonu P (sál P3). Dozvíte se na něm řadu zajímavých a praktických informací k podpoře podnikatelského sektoru v ČR.

Program:

14:00 – 14:25 Představení Týmu Česko a jeho jednotlivých institucí

14:25 – 15:00 Projektový cyklus podnikatele
Na modelovém podnikatelském příběhu zástupci jednotlivých institucí Týmu Česko představí, jakým způsobem mohou jednotlivé instituce podnikateli pomoci v různých fázích jeho vývoje. To znamená například, kde může získat pomoc v počátečních fázích svého rozvoje, na koho se obrátit, když mu váznou prostředky v zásobách nebo když potřebuje rozšířit výrobu, expandovat na zahraniční trhy nebo když hledá investora apod.

15:00 – 15:20 Best Practices
Společnosti Beznoska a GE Aviation představí své podnikatelské příběhy a přednesou v jakých fázích jejich rozvoje a jakým způsobem jim které instituce pomohly.

od 15:20 Networking
Možnost osobního setkání s obchodními zástupci institucí Týmu Česku a konzultace Vašich konkrétních podnikatelských potřeb.

Zaregistrovat se na seminář můžete zde.

 

Srdečně jste také zváni na neformální setkání u číše vína, a to v úterý 2. října 2018 od 12:00 rovněž v pavilu Z mezi naším stánkem a stánkem MPO (uprostřed pavilonu Z). Setkání je určeno podnikatelům a bude se ho účastnit i ministryně průmyslu a obchodu Marta Nováková.

V neposlední řadě naše banka také vystoupí na semináři „Úvěrová podpora podnikatelů z rozpočtu EU„, který pořádá Zastoupení Evropské komise v ČR, a to v úterý 2. října 2018 od 10:30 do 12:00. Podrobnosti o tomto semináři najdete zde, včetně prolinku na registraci.

 

Sdílejte tento článek

Twitter
Facebook
Linkedin

Podobné články