NRB

Veletrh dotačních příležitostí a podpory podnikání v Pardubicích

konzultace
podpora podnikání pozvánka Veletrh dotačních příležitostí
18.04.2023

Zveme vás na Veletrh dotačních příležitostí a podpory podnikání, kde se mimo jiné dozvíte podrobné informace o podpoře podnikání, kterou v současné chvíli podnikatelům nabízíme. Veletrh proběhne v Pardubicích dne 11. května 2023. Bližší informace o akci se dozvíte pozvánce níže.

Vážení podnikatelé,

rádi bychom Vás srdečně pozvali na nadcházející veletrh dotačních příležitostí pro podnikatele, který se bude konat v Pardubicích dne 11. května 2023. Na jednom místě tak budete mít možnost konzultovat Vaše projektové záměry nejen s našimi kolegy z hradecké pobočky, ale také se specialisty z institucích jako jsou například CzechInvest, Agentura pro podnikání a inovace, SZIF, TAČR, CzechTrade a řady dalších, které se specializují na rozvoj podnikání v České republice.

Těšíme se na Vaši účast na této události, která Vám poskytne jedinečnou příležitost seznámit se s různými formami finančních nástrojů a dotačních programů pro podnikatele.

Program veletrhu zahrnuje networkingové příležitosti a možnosti osobních konzultací s odborníky. Budete mít také šanci se seznámit s dalšími podnikateli, sdílet zkušenosti a navázat nové obchodní kontakty. Více informací naleznete v přiložené pozvánce.

Datum: 11. května 2023
Místo: Sál Jana Kašpara, Komenského nám. 120, 530 02 Pardubice
Čas: 9:30 – 14:30

Nechte se inspirovat, získejte cenné informace a podpořte rozvoj Vašeho podnikání.

Těšíme se na Vaši účast.

Vaše NRB

Sdílejte tento článek

Twitter
Facebook
Linkedin

Podobné články