NRB

Navštivte nás na strojírenském veletrhu!

Strojírenství 296×576

Ve dnech 9. – 13. října 2017 proběhne v Brně v areálu výstaviště (Výstaviště 405/1, Brno) Mezinárodní strojírenský veletrh. Tentokrát se v roli vystavovatele představí i Českomoravská záruční a rozvojová banka. Budeme rádi, když přijmete naše pozvání a zastavíte se na našem stánku. Ten máme společný s Českou exportní bankou a najdete ho uprostřed pavilonu Z.

 

V úterý 10. října pak v rámci doprovodného programu proběhne seminář s názvem „Investiční plán pro Evropu: jak se úspěšně zapojit?“ a vystoupí na něm se svojí přednáškou na téma „Možnosti spolupráce s českými bankami“ i zástupce ČMZRB. Seminář proběhne v pavilonu P, v místnosti P4 a jste na něj rovněž srdečně zváni. Více informací o semináři najdete zde: http://www.cebre.cz/cz/novinky/novinka-1165/.

Ve čtvrtek 12. října 2017 se zase uskuteční Rozvojový den pořádaný Českou rozvojovou agenturou. Jeho cílem je představit podnikatelům možnosti zapojení do rozvojových trhů. V průběhu dne proběhnou odborné semináře vedené zkušenými podnikateli, konzultanty či diplomaty, kteří se podělí o své zkušenosti z regionů Latinské Ameriky, Balkánu a Afriky. Zařazeny jsou také semináře týkající se exportního financování a spolupráce s municipalitami. Více informací o něm najdete zde. Přihlásit se na individuální konzultace s pracovníky ČRA můžete zde.

Sdílejte tento článek

Twitter
Facebook
Linkedin

Podobné články