NRB

Zveme vás na Veletrh dotačních příležitostí do Karlových Varů

shutterstock_250016209
dotační příležitosti podpora podnikatelů
05.09.2019

Společně s agenturou CzechInvest bychom rádi pozvali všechny podnikatele na Veletrh dotačních příležitostí se zaměřením na podnikání a průmysl, který se uskuteční v úterý 17. září 2019 v Sále Krajské knihovny v Karlových Varech.

V jeden čas na jednom místě mají všichni podnikatelé jedinečnou příležitost konzultovat své záměry či jen načerpat informace o podpoře podnikání ve formě finančních nástrojů, které poskytuje ČMZRB, nebo dotací z nejžádanějších operačních programů a jiných zdrojů dotací v České republice.

Na veletrhu lze získat informace o záručních a úvěrových programech ČMZRB, jako jsou Expanze, Úspory energie či Záruka 2015 až 2023 apod. S partnery akce mohou podnikatelé také konzultovat další programy, které běží v rámci OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK), Integrovaný regionální operační program (IROP), OP Zaměstnanost (OP Z), OP Životní prostředí (OP ŽP) či Program rozvoje venkova. Municipality mají příležitost dozvědět se více o programech podpory na regeneraci brownfieldů.

Pozvánku a bližší informace o veletrhu v Karlových Varech najdete zde.

Sdílejte tento článek

Twitter
Facebook
Linkedin

Podobné články