NRB

Formuláře související s čerpáním dotací PANEL přijímáme nyní i elektronicky

site-g7f4b80421_1920
oznámení pro klienty PANEL
04.08.2022

Klienti, kteří od nás čerpají podporu z programu PANEL a NOVÝ PANEL a ještě očekávají několik splátek dotací, mohou již nyní dokládat nezbytné formuláře nejen v listinné formě, ale i elektronicky, a to jak potvrzení úvěrující banky o splácení úvěru, tak prohlášení o výši zaplacených úroků.

Bližší informace najdete zde, v části pokynů u příslušných formulářů, tj. 1) Prohlášení o výši zaplacených úroků na opravy a modernizace bytových domů, a 2) Potvrzení o splácení úvěru na opravy a modernizace bytových domů.

Zároveň upozorňujeme, že je nezbytné, aby klienti sledovali a dodržovali sjednané termíny doručování těchto dokumentů, neboť v souvislosti s racionalizací provozu NRB již nebudou mít pracovníci našich poboček možnost je individuálně předem upozorňovat na blížící se termíny sjednané v jejich smlouvě o dotaci.

Další informace a dokumenty, týkající se programu PANEL / NOVÝ PANEL, jsou k dispozici na webových stránkách banky, konkrétně v sekci Dokumenty – Dokumenty k dříve poskytovaným produktům – Dokumenty k podpoře bydlení.

 

 

 

Sdílejte tento článek

Twitter
Facebook
Linkedin

Podobné články

Novinky peníze UB

Projekt Czech Local Visibility Events

Centrum pro regionální rozvoj ČR vydalo mimořádné číslo svého newsletteru, ve kterém se zaměřilo na projekt Czech Local Visibility Events české sítě Enterprise Europe Network. Do tohoto projektu je zapojena i...

microphone-g9241bad8f_1280

Evropa jako investiční destinace

Předseda představenstva a generální ředitel ČMZRB Ing. Jiří Jirásek se dne 6. dubna 2016 zúčastnil konference v Bruselu s názvem „Evropa jako investiční destinace“, na které rovněž vystoupili předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker...