NRB

Formuláře související s čerpáním dotací PANEL přijímáme nyní i elektronicky

site-g7f4b80421_1920
oznámení pro klienty PANEL
04.08.2022

Klienti, kteří od nás čerpají podporu z programu PANEL a NOVÝ PANEL a ještě očekávají několik splátek dotací, mohou již nyní dokládat nezbytné formuláře nejen v listinné formě, ale i elektronicky, a to jak potvrzení úvěrující banky o splácení úvěru, tak prohlášení o výši zaplacených úroků.

Bližší informace najdete zde, v části pokynů u příslušných formulářů, tj. 1) Prohlášení o výši zaplacených úroků na opravy a modernizace bytových domů, a 2) Potvrzení o splácení úvěru na opravy a modernizace bytových domů.

Zároveň upozorňujeme, že je nezbytné, aby klienti sledovali a dodržovali sjednané termíny doručování těchto dokumentů, neboť v souvislosti s racionalizací provozu NRB již nebudou mít pracovníci našich poboček možnost je individuálně předem upozorňovat na blížící se termíny sjednané v jejich smlouvě o dotaci.

Další informace a dokumenty, týkající se programu PANEL / NOVÝ PANEL, jsou k dispozici na webových stránkách banky, konkrétně v sekci Dokumenty – Dokumenty k dříve poskytovaným produktům – Dokumenty k podpoře bydlení.

 

 

 

Sdílejte tento článek

Twitter
Facebook
Linkedin

Podobné články

Bankovky EUR a CZK m

Kapitál ČMZRB se zvýší o 500 mil. Kč

Dne 1. 11. 2016 proběhlo jednání valné hromady Českomoravské záruční rozvojové banky, a.s., na kterém bylo schváleno navýšení základního kapitálu banky o 500 mil. Kč. Základní kapitál banky bude nově...

Archiv UB

Nové webové stránky ČMZRB

Vážení klienti a obchodní partneři, dovolujeme si Vás informovat, že Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s., bude ve druhé polovině října spouštět nové webové stránky. Modernizované stránky budou více reflektovat...