NRB

Formuláře související s čerpáním dotací PANEL přijímáme nyní i elektronicky

site-g7f4b80421_1920
oznámení pro klienty PANEL
04.08.2022

Klienti, kteří od nás čerpají podporu z programu PANEL a NOVÝ PANEL a ještě očekávají několik splátek dotací, mohou již nyní dokládat nezbytné formuláře nejen v listinné formě, ale i elektronicky, a to jak potvrzení úvěrující banky o splácení úvěru, tak prohlášení o výši zaplacených úroků.

Bližší informace najdete zde, v části pokynů u příslušných formulářů, tj. 1) Prohlášení o výši zaplacených úroků na opravy a modernizace bytových domů, a 2) Potvrzení o splácení úvěru na opravy a modernizace bytových domů.

Zároveň upozorňujeme, že je nezbytné, aby klienti sledovali a dodržovali sjednané termíny doručování těchto dokumentů, neboť v souvislosti s racionalizací provozu NRB již nebudou mít pracovníci našich poboček možnost je individuálně předem upozorňovat na blížící se termíny sjednané v jejich smlouvě o dotaci.

Další informace a dokumenty, týkající se programu PANEL / NOVÝ PANEL, jsou k dispozici na webových stránkách banky, konkrétně v sekci Dokumenty – Dokumenty k dříve poskytovaným produktům – Dokumenty k podpoře bydlení.

 

 

 

Sdílejte tento článek

Twitter
Facebook
Linkedin

Podobné články

microphone-g9241bad8f_1280

Evropa jako investiční destinace

Předseda představenstva a generální ředitel ČMZRB Ing. Jiří Jirásek se dne 6. dubna 2016 zúčastnil konference v Bruselu s názvem „Evropa jako investiční destinace“, na které rovněž vystoupili předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker...