NRB

Newsletter

Nenechte si ujít náš newsletter - přihlaste se k jeho odběru a mějte přehled nejen o naší aktuální nabídce.
Novinky UB mobil

Přihlášku můžete odeslat stisknutím tlačítka „Přihlásit“.

Pokud nebudete mít o newslettery nadále zájem, můžete jejich odběr zrušit např. využitím k tomu určeného odkazu, který je umístěn v zápatí každé e-mailové zprávy s newsletterem.

Za účelem a v souvislosti se zasíláním newsletterů bude Národní rozvojová banka, a.s. jako správce zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje (e-mail), a to v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (tzv. GDPR) – na základě Vašeho souhlasu.

Podrobnosti o zpracování osobních údajů, stejně jako o právech subjektů údajů, jako jsou právo na přístup a právo vznést námitku proti zpracování, naleznete v Informacích o zpracování osobních údajů v souvislosti s užíváním webových stránek, s nimiž se před odesláním přihlášky seznamte. Tyto informace jsou vždy v aktuální verzi k dispozici na www.nrb.cz.

Stisknutím tlačítka „Přihlásit“ souhlasím se zpracováním mých osobních údajů za účelem zasílání newsletterů, a to v rozsahu a za podmínek, jak jsou popsány v Informacích o zpracování osobních údajů v souvislosti s užíváním webových stránek.

Vaši přihlášku i souhlas musíte potvrdit kliknutím na internetový odkaz uvedený v ověřovací e-mailové zprávě, kterou vám odešleme, abychom si ověřili, že je e-mail skutečně Váš. Potvrzení musí být provedeno do 48 hodin, a pokud se tak nestane, newslettery Vám nemůžou být zasílány.