NRB

Veletrh dotačních příležitostí a podpory podnikání v Kolíně

Mezinárodní spolupráce UB
podpora podnikání pozvánka Veletrh dotačních příležitostí
21.04.2023

Zveme vás na Veletrh dotačních příležitostí a podpory podnikání, kde se mimo jiné dozvíte podrobné informace o podpoře podnikání, kterou v současné chvíli podnikatelům nabízíme. Veletrh proběhne v Kolíně dne 16. května 2023. Bližší informace o akci se dozvíte pozvánce níže.

Vážení podnikatelé,

rádi bychom Vás srdečně pozvali na nadcházející veletrh dotačních příležitostí pro podnikatele, který se bude konat v Kolíně dne 16. května 2023. Na jednom místě tak budete mít možnost konzultovat Vaše projektové záměry nejen s našimi kolegy z pražské pobočky, ale také se specialisty z institucích jako jsou například CzechInvest, Agentura pro podnikání a inovace, SZIF, TAČR, CzechTrade a řady dalších, které se specializují na rozvoj podnikání v České republice.

Těšíme se na Vaši účast na této události, která Vám poskytne jedinečnou příležitost seznámit se s různými formami finančních nástrojů a dotačních programů pro podnikatele.

Program veletrhu zahrnuje networkingové příležitosti a možnosti osobních konzultací s odborníky. Budete mít také šanci se seznámit s dalšími podnikateli, sdílet zkušenosti a navázat nové obchodní kontakty. Více informací naleznete v přiložené pozvánce.

Datum: 16. května 2023
Místo: Podnikatelský inkubátor CEROP, Sokolská 1095, Kolín
Čas: 10:00 – 14:00

Nechte se inspirovat, získejte cenné informace a podpořte rozvoj Vašeho podnikání.

Těšíme se na Vaši účast.

Vaše NRB

Sdílejte tento článek

Twitter
Facebook
Linkedin

Podobné články

Bread,Bakery,,Factory,With,Fresh,Food

Ohlédnutí za potravinářským veletrhem

Ve středu 28. února 2018 Česká exportní banka ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství ČR uspořádala v rámci Mezinárodního potravinářského veletrhu SALIMA 2018 v Brně seminář zaměřený na podporu podnikání a exportu. Podnikatelům své...