NRB

Veletrh dotačních příležitostí a podpory podnikání v Kolíně

Mezinárodní spolupráce UB
podpora podnikání pozvánka Veletrh dotačních příležitostí
21.04.2023

Zveme vás na Veletrh dotačních příležitostí a podpory podnikání, kde se mimo jiné dozvíte podrobné informace o podpoře podnikání, kterou v současné chvíli podnikatelům nabízíme. Veletrh proběhne v Kolíně dne 16. května 2023. Bližší informace o akci se dozvíte pozvánce níže.

Vážení podnikatelé,

rádi bychom Vás srdečně pozvali na nadcházející veletrh dotačních příležitostí pro podnikatele, který se bude konat v Kolíně dne 16. května 2023. Na jednom místě tak budete mít možnost konzultovat Vaše projektové záměry nejen s našimi kolegy z pražské pobočky, ale také se specialisty z institucích jako jsou například CzechInvest, Agentura pro podnikání a inovace, SZIF, TAČR, CzechTrade a řady dalších, které se specializují na rozvoj podnikání v České republice.

Těšíme se na Vaši účast na této události, která Vám poskytne jedinečnou příležitost seznámit se s různými formami finančních nástrojů a dotačních programů pro podnikatele.

Program veletrhu zahrnuje networkingové příležitosti a možnosti osobních konzultací s odborníky. Budete mít také šanci se seznámit s dalšími podnikateli, sdílet zkušenosti a navázat nové obchodní kontakty. Více informací naleznete v přiložené pozvánce.

Datum: 16. května 2023
Místo: Podnikatelský inkubátor CEROP, Sokolská 1095, Kolín
Čas: 10:00 – 14:00

Nechte se inspirovat, získejte cenné informace a podpořte rozvoj Vašeho podnikání.

Těšíme se na Vaši účast.

Vaše NRB

Sdílejte tento článek

Twitter
Facebook
Linkedin

Podobné články

peníze a eura

Přijďte zjistit, jak financovat své podnikání

Ve spolupráci s Pardubickým podnikatelským inkubátorem (P-PINK) a Ministerstvem pro místní rozvoj bychom vás rádi pozvali na akci „JAK FINANCOVAT PODNIKÁNÍ nejen z evropských fondů“, která se uskuteční ve středu 6. listopadu 2019...