NRB

Již za měsíc poradíme podnikatelům na Veletrhu dotačních příležitostí

Blur,,Defocused,Background,Of,Public,Exhibition,Hall.,Business,Tradeshow,,Job
CzechInvest Veletrh dotačních příležitostí
04.09.2017

Společně s Czechinvestem zveme všechny podnikatele na Veletrh dotačních příležitostí se zaměřením zejména na podnikání a průmysl, který proběhne ve středu 4. října 2017 od 9:00 do 15:00 na Krajském úřadu v Hradci Králové.

V jeden čas, na jednom místě máte příležitost konzultovat své záměry či jen načerpat informace o dotačních titulech z nejžádanějších operačních programů a jiných zdrojů dotací v České republice. Zástupci organizací, kteří administrují příslušné dotační tituly, tj. včetně naší banky, na Vás budou připraveni u jednotlivých konzultačních stolků.

Díky partnerům Czechinvestu můžete konzultovat OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, Integrovaný regionální operační program, OP Zaměstnanost, OP Životní prostředí, programy Královéhradeckého kraje, Program rozvoje venkova, nástroje Aktivní politiky zaměstnanosti (ÚP), národní dotace MPO, programy agentur CzechInvest, CzechTrade, TA ČR ad.

Zkrátka – zastavte se u specialisty naší banky a konzultujte Vaše projekty. Účast je zdarma a bez registrace. Bližší informace o veletrhu najdete zde.

Sdílejte tento článek

Twitter
Facebook
Linkedin

Podobné články