NRB

Zveme vás do Brna na Startup Funding Training Course

Online,News,In,Mobile,Phone.,Close,Up,Of,Smartphone,Screen.
financování startupů startup
06.09.2019

Společně s CzechInvest, CzechStartups a My-Gateway bychom vás rádi pozvali na Startup Funding Training Course, který se koná v úterý 17. září 2019 v Tech Nest Brno.

České startupy mají nyní ideální příležitost získat více informací o možnostech soukromého a veřejného financování jejich podnikatelských aktivit, a to prostřednictvím kurzu Startup Funding Training Course. V rámci něho vystoupí také zástupce naší banky, který zúčastněné seznámí s možnostmi úvěrů a záruk, které ČMZRB nabízí pro malé a střední podnikatele.

Kromě toho se účastníci dozvědí, jak výhodně sehnat prostředky na zahájení a rozvoj jejich podnikání. Získají informace o možnostech využívání národních finančních nástrojů, o příležitostech vyplývajících z rámcového programu pro výzkum a inovace H2020, Horizon Europe, o využívání fundraisingu či jiných možnostech financování. Také se blíže seznámí s iniciativou Startup Europe, naučí se porozumět myšlení investorů nebo se dozvědí, jak připravit materiál pro fundraising. Součástí kurzu jsou i praktická cvičení.

Odkaz k registraci na Startup Funding Training Course v Brně najdete zde.

Sdílejte tento článek

Twitter
Facebook
Linkedin

Podobné články